МОДЕЛЮВАННЯ АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА Чеботарьов А.В., студент

МОДЕЛЮВАННЯ АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА

МОДЕЛЮВАННЯ АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА Чеботарьов А.В., студент

Математичне моделювання є важливим етапом дослідження електромеханічних систем та електропривода, широкі можливості якому надає програма “Simulink”. Додатковий бібліотечний блок “SimPowerSystems”, до складу якого входять моделі електродвигунів, джерел живлення та інших електротехнічних елементів, забезпечує проведення імітаційного моделювання.

Метою роботи є порівняння результатів моделювання режимів роботи асинхронного електропривода, проведеного на основі двох моделей – блоку “SimPowerSystems” (SPS-модель) та структурної схеми з елементів звичайної бібліотеки “Simulink” (S-модель).

Дослідження здійснювалося для режиму пуску в холосту та накидання навантаження електропривода з асинхронним двигуном типу 4A132S4Y3, двофазна модель якого представлена в нерухомих координатах статора.

МОДЕЛЮВАННЯ АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРО-ПРИВОДА Чеботарьов А.В., студент (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.