ІДЕЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧОГО КЕРУВАННЯ НАСОСОМ ВОДОПОСТАЧАННЯ

Формування сигналів завдання системи водопостачання здійснюється на основі непрямого „опитування” споживачів (періодичного вимірювання витрат води).

Тобто, завдання системи в автоматичному режимі визначається її навантаженням.

Якщо при зменшенні швидкості споживачі встановлюють фактичні витрати води більшими, ніж розрахункове значення, то швидкість збільшується пропорційно співвідношенню фактичного і розрахункового значення, в протилежному випадку – зменшується. Отже, споживачі автоматично визначають мінімально-достатню швидкість для задоволення своїх потреб. Якщо споживачі не реагують на зміну швидкості, то вона фіксовано зменшується.

ІДЕЯ ІНТЕРАКТИВНОГО ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧОГО КЕРУВАННЯ НАСОСОМ ВОДОПОСТАЧАННЯ Кіселичник О.І., доц., ктн., Бур’ян С.О., магістрант, Бабаскін К.І., магістрант (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.