В останні десятиліття векторно-керовані електроприводи, які базуються на різних типах двигунів змінного струму, стали найбільш розповсюдженими електромеханічними системами для технологічних використань, де потрібна висока статична та динамічна точність.

Класичні алгоритми векторного керування базуються на вимірюванні струмів статора та швидкості/положення ротора.

В електроприводах малої потужності вартість датчика струму становить значну частину вартості самого електроприводу, тому в даній роботі розглянута задача векторного керування кутовою швидкістю АД без вимірювання струмів статора. Доведемо, що новий алгоритм дає приблизно таку ж точність як і класичні алгоритми векторного керування.

АЛГОРИТМ ВЕКТОРНОГО КЕРУВАННЯ КУТОВОЮ ШВИДКІСТЮ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА БЕЗ ВИМІРЮВАННЯ СТРУМІВ СТАТОРА Пересада С. М. проф. ктн., Сомов С. В. магістрант (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.