ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Довбик Антон Юрійович

Довбик Антон Юрійович закінчив навчання в бакалавраті та магістратурі кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу у 2019 та 2020 рр. З 2021 р. Довбик Антон Юрійович навчається в аспірантурі кафедри АЕМС-ЕП.

Робоча назва дисертації – “Електроприводи з підвищеними техніко-економічними показниками на основі лінійних двигунів з коротким індуктором”. Науковий керівник – д.т.н. доц. В.І. Теряєв.

Основний науковий напрямок – керування лінійними двигнами.

Основні публікації:

  1. В. І. Теряєв А. Ю. Довбик, “Лінійний електропривод вагонетки атракціону”, НТКП ВНТУ. Факультет електроенергетики та електромеханіки XLIX Науково-технічна конференція факультету електроенергетики та електромеханіки (2020).
  2. В. І. Теряєв А. Ю. Довбик, “Особливості математичного моделювання та керування багатосекційним лінійним асинхронним двигуном ”, НаукПраці ВНТУ, вип. 4, Квіт 2021
  3. В. І. Теряєв А. Ю. Довбик, «Особливості математичного моделювання та керування багатосекційним лінійним асинхронним двигуном», Міжнародний науково-технічний журнал “Сучасні проблеми електроенерготехніки та автоматики”, Київ, 2020

Статистика



За результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

Оголошення



Освітній процес у 2 семестрі 2022/23 н.р. згідно рекомендацій МОН розпочнеться з 6 лютого 2023 року в ДИСТАНЦІЙНОМУ режимі.


Останні оголошення

Партнери

Центр міжнародної освіти