ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ ЛІФТОВОЇ УСТАНОВКИ З УРАХУВАННЯМ ПРУЖНОСТІ КАНАТІВ Островерхов М.Я.,доц.; Славутська Р.В., магістрантка

МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ ЛІФТОВОЇ УСТАНОВКИ З УРАХУВАННЯМ ПРУЖНОСТІ КАНАТІВ

МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ ЛІФТОВОЇ УСТАНОВКИ З УРАХУВАННЯМ ПРУЖНОСТІ КАНАТІВ Островерхов М.Я.,доц.; Славутська Р.В., магістрантка

Одним з основних напрямків в електромеханіці є підвищення якості керування складних об’єктів, що мають розподілені маси та пружні зв’язки в кінематичному ланцюзі. Це дозволяє проводити технологічний процес у заданому режимі з одночасним зменшенням перевантаження елементів, підвищенням надійності, збільшенням терміну служби механізмів, покращенням техніко-економічних показників.

Підвищення точності позиціювання підйомних установок дозволяє покращити комфорт, зменшити вірогідність небезпечних ситуацій, збільшити продуктивність й знизити енерговитрати. Невиробничі втрати часу на підйомних установках за статистичними даними складають 20-25 %, в тому числі втрати обумовлені зниженням точності позиціювання 10-15 %.

МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ ЛІФТОВОЇ УСТАНОВКИ З УРАХУВАННЯМ ПРУЖНОСТІ КАНАТІВ Островерхов М.Я.,доц.; Славутська Р.В., магістрантка (pdf)

Статистика



За результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

Партнери

Центр міжнародної освіти