факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ ЛІФТОВОЇ УСТАНОВКИ З УРАХУВАННЯМ ПРУЖНОСТІ КАНАТІВ Островерхов М.Я.,доц.; Славутська Р.В., магістрантка

МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ ЛІФТОВОЇ УСТАНОВКИ З УРАХУВАННЯМ ПРУЖНОСТІ КАНАТІВ

МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ ЛІФТОВОЇ УСТАНОВКИ З УРАХУВАННЯМ ПРУЖНОСТІ КАНАТІВ Островерхов М.Я.,доц.; Славутська Р.В., магістрантка

Одним з основних напрямків в електромеханіці є підвищення якості керування складних об’єктів, що мають розподілені маси та пружні зв’язки в кінематичному ланцюзі. Це дозволяє проводити технологічний процес у заданому режимі з одночасним зменшенням перевантаження елементів, підвищенням надійності, збільшенням терміну служби механізмів, покращенням техніко-економічних показників.

Підвищення точності позиціювання підйомних установок дозволяє покращити комфорт, зменшити вірогідність небезпечних ситуацій, збільшити продуктивність й знизити енерговитрати. Невиробничі втрати часу на підйомних установках за статистичними даними складають 20-25 %, в тому числі втрати обумовлені зниженням точності позиціювання 10-15 %.

МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ ЛІФТОВОЇ УСТАНОВКИ З УРАХУВАННЯМ ПРУЖНОСТІ КАНАТІВ Островерхов М.Я.,доц.; Славутська Р.В., магістрантка (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери