Освітня програма “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Видача дипломів магістрів

До уваги випускників магістратури ФЕА 2020 року!
Ваші дипломи та додатки вже готові та знаходяться в деканаті, але отримання дипломів можливе лише по закінченню локдауна.

Для отримання диплому Ви маєте зробити наступне:

1. Необхідно обов’язково надати кафедрі оригінали ваших атестаційних робіт з особистим підписом, та внести в обхідний лист (файл Обхідний.pdf) відмітку про те що ви не маєте заборгованостей на кафедрі.
  2. Інформація щодо наявних у Вас боргів в бібліотеці станом на 01.01.2021 знаходиться в файлі Бібліотека.pdf. Тільки якщо ви є у списку боржників, вам необхідно буде відвідати бібліотеку і закрити всі питання та відмітитись в обхідному листі. Контакти бібліотеки: 044 204-82-75, library@library.kpi.ua.
  3. Переконайтеся, що у Вас немає заборгованості зі студмістечком, якщо ви проживали у гуртожитку (файл Гуртожиток.pdf, уточнити у завідуючого) та з бухгалтерією університету (044 204-90-62). Якщо є заборгованість, то необхідно її ліквідувати та внести відповідну відмітку в обхідний лист.
  4. Відмічати обхідний в військово-мобілізаційному відділі (в 31-му корпусі) не потрібно!
  5. Студентам-випускникам, які проживають в гуртожитку (або наразі прописані) і перебувають на військовому обліку в Солом’янському РВК м. Києва, необхідно ОСОБИСТО знятись з військового обліку. Приймальні години Солом’янського РВК (вул. Іскрівська, 5А, тел. (044) 241-13-25 – Вт, Чт, 09:00-13:00.

Якщо Вас немає в списках боржників бібліотеки, гуртожитку та бухгалтерії, або в вас є відповідні відмітки, що Ви не маєте цих заборгованостей, та в Вас є відмітка від кафедри, тоді чекаємо на Вас в деканаті ПО ЗАКІНЧЕННЮ ЛОКДАУНА

Графік роботи:
Пн-Чт 10:00-13:00 та 14:00-16:00
Пт 10:00-13:00 та 14:00-15:00

2020/2021 навчального року

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес провадиться в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення

Центр міжнародної освіти