Освітня програма “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Перший календарний контроль

Увага! DDoS атака та календарний контроль!

У зв’язку з DDoS атакою на мережу університету перший календарний контроль осіннього семестру 2020/2021 н.р. подовжено на термін дії атаки.

Примітки:
• наразі атака триває два робочих дні (19-20.10), отже на сьогоднішній день календарний контроль буде подовжено на два робочих дні починаючи з 26.10 (26-27.10) і т.д.
• дедлайни з фізичного виховання переносяться на останній день атестації (наразі на 27.10).

2020/2021 навчального року

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес провадиться в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення

Центр міжнародної освіти