Прийом на навчання для здобуття вищої освіти у 2021

МОН затверджено умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році

Умови прийому на навчання для здобуття вищої в 2021 році.

ПІСЛЯ успішного підписання цього наказу Міністерством Юстиції України, КПІ ім. Ігоря Сікорського до 31 грудня 2020 року повинен затвердити та оприлюднити свої правила прийому.

А поки запрошуємо на «КПІАбітFest 2021. Частина 1», який відбудеться вже 17 жовтня 2020. Чекаємо на вас та ваші запитання!

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням), та у зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дистанційний формат навчання для студентів також продовжується до 31 грудня. Про це під час засідання ректорату 19 жовтня повідомив перший проректор Юрій Якименко.

Останні оголошення