Освітня програма “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Календарний контроль

З 12.10.2020 починається перший календарний контроль – проміжний зріз знань, який має на меті визначити наскільки регулярно ви виконуєте завдання, передбачені індивідуальним навчальним планом та РСО дисциплін.

Календарний контроль проводиться на 1-4 курсах бакалаврату та 1 курсі магістратури (для денної форми навчання) як з обов’язкових, так і з вибіркових дисциплін.

Що вас очікує в процесі календарного контролю?
Як правило в цей період викладачі можуть проводити контрольні роботи, щоб перевірити як ви засвоїли матеріал попередніх тижнів навчання.

До цього терміну може вимагатись здати певні частини розрахункових робіт, курсових проектів/робіт чи типових розрахунків,

Підводяться підсумки щодо виконання лабораторних робіт і т.ін. Курсові проєкти та роботи також враховуються при визначенні результатів календарного контролю.

Позитивний результат календарного контролю з певної дисципліни у студента буде тоді, коли його поточний рейтинговий бал складає не менше 50% від максимально можливого на момент календарного контролю. Детальніше умови отримання позитивного результату має пояснити викладач.

Коли: календарний контроль триватиме з 12.10.2020 до 25.10.2020.
Де: результати календарного контролю викладачі висвітлюють в відповідному модулі в Електронному кампусі і вони будуть доступні студентам для перегляду в особистих кабінетах.

Більше гайдів про навчання читай в розділі Хелпіку – «Навчання по полицях».

СтатистикаЗа результатами 1 семестру

2020/2021 навчального року


Всього навчається: 155,
з них на бюджеті: 150.

ОголошенняОсвітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес провадиться в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення
Партнери

Центр міжнародної освіти