Електромобільність в дії

Партнер кафедри, високотехнологічна компанія “Політехносервіс” розпочала виробництво першого в Україні тролейбусу з автономним ходом. Такі транспортні засоби можуть працювати як звичайний тролейбус з живленням від контактної мережі, так і як електробус з акумуляторним живленням.

Загальний вигляд тролейбусу

Вітаємо компанію “Політехносервіс”, в тому числі випускників кафедрі, які працюють в ній, з цим результатом.

Модуль акумуляторів

Сподіваємося, що установка для дослідження систем керування електроприводами, яку розробляє кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу для цієї компанії, дозволить підвищити показники якості керування транспортними засобами.

Завідувач кафедри, д.т.н., проф. Пересада Сергій Михайлович.

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням), та у зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дистанційний формат навчання для студентів також продовжується до 31 грудня. Про це під час засідання ректорату 19 жовтня повідомив перший проректор Юрій Якименко.

Останні оголошення