Електромобільність в дії

Партнер кафедри, високотехнологічна компанія “Політехносервіс” розпочала виробницство першого в Україні тролейбусу з автономним ходом. Такі транспортні засоби можуть працювати як звичайний тролейбус з живленням від контактної мережі, так і як електробус з акумуляторним живленням.

Загальний вигляд тролейбусу

Вітаємо компанію “Політехносервіс”, в тому числі випускників кафедрі, які працюють в ній, з цим результатом.

Сподіваємося, що устаковка для дослідження систем керування електроприводами, яку розробляє кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу для цієї компанії, дозволить підвищити показники якості керування транспортними засобами.

Завідувач кафедри, д.т.н., проф. Пересада Сергій Михайлович.

Модуль акумуляторів

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.