Освітня програма “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Захисти бакалаврів 2020

Поспішайте зареєструватися на відео-конференції присвячені захистам бакалаврських проектів кафедри АЕМС-ЕП 2020.

Захисти будуть проводитися 17 – 19 червня 2020 р.

Якщо ви реєструєтеся як учасник, просимо вас дотримуватися цього графіку захистів.

Також пам’ятайте, що вам необхідно перевірити свого рецензента та додати його прізвище та ініціали на бланках дипломного проекту. Файл з рецензентами бакалаврів випуску 2020 року.

2020/2021 навчального року

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес провадиться в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення

Центр міжнародної освіти