ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Конференція-воркшоп у Ворвику

Конференція воркшоп у Warwick, Англія

12 листопада 2019 року проходив науково-практичний воркшоп в Університеті Ворика, Англія (University of Warwick, Coventry, UK), School of Engineering. У проведенні воркшопу приймали участь студенти та аспіранти нашої кафедри.

Воркшоп проведений в рамках програми співпраці Erasmus факультету електроенерготехніки та автоматики НТУУ КПІ ім. І. Сікорського та факультету School of Engineering університету Ворика.

Головними темами воркшопу було визначення керування електромеханічними системами, силова електроніка, відновлювана енергетика, а також інженерії діагнозування хвороб.

Також тематика воркшопу торкалася організаційних питань щодо шляхів розширення навчальної роботи обох університетів та шляхів для збільшення технологічного впливу науки та науковців на суспільство / країну / світ.

Ведучими цієї конференції-воркшопу були випускник кафедри АЕМС-ЕП проф. О. І. Кіселичник та координатор відділу мобільності Університету Ворика проф. Вішвеш Кулкарні.

Від кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу було представлено дві доповіді.

  1. Робота аспіранта Є.О. Ніконенка “Порівняння акумуляторного та гібридного джерела живлення для електричних транспортних засобів” Науковий керівник – д.т.н. проф. С.М. Пересада (доповідь проводилася дистанційно).
  2. Робота студентів Родкіна Д. та Зінченко О. “Визначення параметрів явнополюсних синхронних двигунів з постійними магнітами” Наукові керівники робіт – д.т.н. проф. С.М. Пересада (КПІ ім. І. Сікорського) та проф. О.І. Кіселичник (Університет Ворика) (доповідь проводилася в університеті Ворика). 

За результатами воркшопу планується видання тез доповідей. Також були представлені доповоді з факультету School of Engineering.

Робочі сесії воркшопу:

Сесія Тематика сесії Структура сесії Що отримано з сесії
Сесія 1 Avenues to Widen the Educational Outreach SoE admin, WPO, CTE, Warwick’s & KPI’s Mobility Offices, MBA25 брошюри (зроблені в PDF форматі)
Сесія 2 Power Electronics and Renewable Energy Chair’s address; plenary talk and section talks розширені тези доповідей кожної роботи
Сесія 3 Avenues to Increase the Technology Impact Warwick Ventures, KPI’s Tech Licensing Office, Cardiomo, NAIC, NHS брошюри (зроблені в PDF форматі)
Сесія 4 Engineering for Disease Diagnosis/Intervention Chair’s address; plenary talk and section talks розширені тези доповідей кожної роботи

Проведення воркшопу за допомогою засобів дистанційного зв’язку забезпечило можливість запрошення великої кількості студентів 4-го курсу.

Similar posts
  • Нагорода нашому викладачеві Нагорода нашому викладачеві Доцент нашої кафедри Пушкар Микола Васильович – заступник декана ФЕА з навчально-виховної роботи нагороджений Подякою Міністерства освіти і науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України. Нагороду Миколі Васильовичу було вручено ректором КПІ ім. Ігоря Сікорського Мельниченком [...]
  • Завершився цикл семінарів від Siemens Завершився цикл семінарів від Siemens В рамках співпраці кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу з компанією SIEMENS FT завершився черговий цикл з восьми семінарів на тему «Розробка сучасних промислових модулів і програмованих логічних контролерів». До прослуховування семінарів залучилися 26 здобувачів всіх трьох рівнів вищої освіти, від першого (бакалаврського) до третього (освітньо-наукового). Наразі цих всіх здобувачів [...]
  • Передові виробництва співпрацюють з К... Передові виробництва співпрацюють з КПІ Поглиблення співпраці між академічною спільнотою та виробничим сектором, поєднання освіти та індустрії для підготовки нової генерації інженерів сприяє їх майбутньому працевлаштуванню на сучасних виробництвах з можливістю подальшого навчання та розвитку, з гідною платнею й широкими кар’єрними перспективами. У рамках стратегічного партнерства між Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені [...]
  • Як броварська компанія перетворює тро... Як броварська компанія перетворює тролейбуси на повербанки. Нещодавно броварська компанія «Політехносервіс» представила тролейбус, на який можна встановити водневу систему. Такий транспорт може працювати автономно, без потреби в контактній мережі, використовуючи водень для вироблення електроенергії. Єдиним викидом транспорту є вода, що робить його екологічно безпечним. Це не єдина технологічна розробка компанії з Київщини, яка займається виготовленням [...]
  • Партнерство науки та виробництва Партнерство науки та виробництва: студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського на «Київському заводі ПТО» В рамках стратегічного партнерства між Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (КПІ) та Київським заводом підйомно-транспортного обладнання (КЗПТО), студенти магістратури кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу отримали унікальну можливість ознайомитися з найсучаснішими виробничими процесами на реальному підприємстві. Відвідування [...]

Статистика



За результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

Партнери

Центр міжнародної освіти