Вступний екзамен для молодших спеціалістів

Увага! Екзамен для молодших спеціалістів !

Екзамен для молодших спеціалістів відбудеться 26.07.18 о 10:00.
Вхід – за годину до початку екзамену.
Консультація до екзамену відбудеться 25.07.18 о 16:00 в ауд. 146, 16 корпус.

Чекаємо на вас.

Розклад вступних екзаменів із загальноосвітніх предметів.

Кафедра готує бакалаврів за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітньою програмою підготовки (спеціалізацією) “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність” за прискореною програмою на базі диплому «молодший спеціаліст». Кожного року ми набираємо окрему групу студентів, яка навчається за кошти держбюджету по індивідуальній прискореній програмі (2 роки 9 місяців) з отриманням стипендії.

Набір здійснюється на денну форму навчання за кошти держбюджету та за контрактом (за кошти фізичних та юридичних осіб) та на заочну форму навчання за контрактом.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.