Звіт про стажування

Hallo alle zusammen!

Hallo alle zusammen! Я студент 6 курсу В. Варволік, хочу Вам трішки розповісти про наукове стажуванняня в Technische Hochschule Mittelhessen (THM), що я проходив з 02.10.2017 до 28.02.2018. в рамках програми подвійного диплому магістрів ФЕА.

Кампус університету знаходиться у трьох містах – Фрідберг, Гіссен та Вецлар. Лабораторія департаменту інформаційних технологій, електротехніки і механіки, де я і працював весь час, знаходяться в Фрідберзі.

За період стажування було розроблено алгоритм детектування дорожньої розмітки на основі згорткової нейронної мережі, який успішно протестовано в лабораторних умовах .

Наш гуртожиток (studentenwohnheim) розташований також в Фрідберзі і дорога до лабораторії займає 3 хвилини на автобусі.

Попри те, що Фрідберг  – це дуже маленьке місто, але в  Німеччині досить розвинена система залізничного транспорту, тому за 15 хвилин можна доїхати до Франкфурта-на-Майні або Гіссена.

Студентський квиток (він же і проїзний) дає можливість безкоштовно подорожувати по федеральній землі Гессен, тому на вихідних можна влаштовувати міні подорожі (звісно, якщо дозволяє час).

Кампус університету знаходиться в Фрідбергзі

Лабораторія

Гуртожиток

Гуртожиток

Хмарочоси Франкфурта-на-Майні

Центральна площа Франкфурта-на-Майні

Різдвяні ярмарки в Марбурзі та Вісбадені

Hallo alle zusammen! Звіт про стажування кафедри АЕМС-ЕП

Біля собору Паризької Богоматері та Ейфелевої вежі (Париж)

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва, освітній процес в жовтні 2020 року (осінній семестр 2020/2021 навчального року):
- для старших курсів продовжує здійснюватися в дистанційному режимі відповідно до наказу ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського від 21.08.2020 № 7/148 «Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу в осінньому семестрі 2020/2021 навчального року». Навчання проходитиме за Регламентом організації освітнього процесу в дистанційному режимі.
- для першого курсу навчання здійснюється в змішаному режимі з 21.09.2020 за гнучким графіком з декількома тижнями очного навчання відповідно до Наказу ректора № 1/266а від 04.09.2020 “Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу в осінньому семестрі 2020/2021 навчального року для здобувачів вищої освіти 2020 року зарахування”. Ознайомитися з особливостями початку навчального року для першокурсників бакалаврату можна тут.