Звіт про стажування

Hallo alle zusammen!

Hallo alle zusammen! Я студент 6 курсу В. Варволік, хочу Вам трішки розповісти про наукове стажуванняня в Technische Hochschule Mittelhessen (THM), що я проходив з 02.10.2017 до 28.02.2018. в рамках програми подвійного диплому магістрів ФЕА.

Кампус університету знаходиться у трьох містах – Фрідберг, Гіссен та Вецлар. Лабораторія департаменту інформаційних технологій, електротехніки і механіки, де я і працював весь час, знаходяться в Фрідберзі.

За період стажування було розроблено алгоритм детектування дорожньої розмітки на основі згорткової нейронної мережі, який успішно протестовано в лабораторних умовах .

Наш гуртожиток (studentenwohnheim) розташований також в Фрідберзі і дорога до лабораторії займає 3 хвилини на автобусі.

Попри те, що Фрідберг  – це дуже маленьке місто, але в  Німеччині досить розвинена система залізничного транспорту, тому за 15 хвилин можна доїхати до Франкфурта-на-Майні або Гіссена.

Студентський квиток (він же і проїзний) дає можливість безкоштовно подорожувати по федеральній землі Гессен, тому на вихідних можна влаштовувати міні подорожі (звісно, якщо дозволяє час).

Кампус університету знаходиться в Фрідбергзі

Лабораторія

Гуртожиток

Гуртожиток

Хмарочоси Франкфурта-на-Майні

Центральна площа Франкфурта-на-Майні

Різдвяні ярмарки в Марбурзі та Вісбадені

Hallo alle zusammen! Звіт про стажування кафедри АЕМС-ЕП

Біля собору Паризької Богоматері та Ейфелевої вежі (Париж)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.