Освітня програма “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Звіт про стажування

Hallo alle zusammen!

Hallo alle zusammen! Я студент 6 курсу В. Варволік, хочу Вам трішки розповісти про наукове стажуванняня в Technische Hochschule Mittelhessen (THM), що я проходив з 02.10.2017 до 28.02.2018. в рамках програми подвійного диплому магістрів ФЕА.

Кампус університету знаходиться у трьох містах – Фрідберг, Гіссен та Вецлар. Лабораторія департаменту інформаційних технологій, електротехніки і механіки, де я і працював весь час, знаходяться в Фрідберзі.

За період стажування було розроблено алгоритм детектування дорожньої розмітки на основі згорткової нейронної мережі, який успішно протестовано в лабораторних умовах .

Наш гуртожиток (studentenwohnheim) розташований також в Фрідберзі і дорога до лабораторії займає 3 хвилини на автобусі.

Попри те, що Фрідберг  – це дуже маленьке місто, але в  Німеччині досить розвинена система залізничного транспорту, тому за 15 хвилин можна доїхати до Франкфурта-на-Майні або Гіссена.

Студентський квиток (він же і проїзний) дає можливість безкоштовно подорожувати по федеральній землі Гессен, тому на вихідних можна влаштовувати міні подорожі (звісно, якщо дозволяє час).

Кампус університету знаходиться в Фрідбергзі

Лабораторія

Гуртожиток

Гуртожиток

Хмарочоси Франкфурта-на-Майні

Центральна площа Франкфурта-на-Майні

Різдвяні ярмарки в Марбурзі та Вісбадені

Hallo alle zusammen! Звіт про стажування кафедри АЕМС-ЕП

Біля собору Паризької Богоматері та Ейфелевої вежі (Париж)

2020/2021 навчального року

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес провадиться в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення

Центр міжнародної освіти