Ukrcon2017

Ukrcon 2017 кафедра АЕМС ЕП КПІ Сікорського

Викладачі нашої кафедри прийняли участь у першій міжнародній конференції  IEEE UKRCON-2017, яка присвячена 25-річниці роботи секції IEEE в Україні. Секція IEEE Ukraine була заснована 21 листопада 1991 року і протягом 25 років допомагає українським ученим знайти шляхи співпраці з різними міжнародними партнерами через конференції та стипендії міжнародної асоціації IEEE.

КПІ-відео з проведення UkrCon:

Ukrcon 2017 кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

Зайченко       Юрій Михайлович

Желінський Микола Миколайович

6
IEEE – Інститут інженерів з електротехніки та електроніки — міжнародна організація інженерів у галузі електротехніки, радіоелектроніки та радіоелектронної промисловості. Світовий лідер в галузі розроблення стандартів з електроніки та електротехніки.

IEEE керує діяльністю близько 38 товариств, серед яких Товариство Інженерів Аерокосмічних та Електронних Систем, Товариство Спеціалістів в Області Лазерів та Електрооптики, Товариство Інженерів по Робототехніці і Автоматиці, Товариство Інженерів з Самохідної Техніки та інші.

Ukrcon 2017 кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

IEEE видає третину технічної літератури, що стосується застосування комп’ютерів, управління, електроінженерії, та понад 100 журналів, популярних у середовищі професіоналів і науковців, проводить на рік понад 300 великих конференцій.

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням), та у зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дистанційний формат навчання для студентів також продовжується до 31 грудня. Про це під час засідання ректорату 19 жовтня повідомив перший проректор Юрій Якименко.

Останні оголошення