Іменна стипендія ректора КПІ

Іменна стипендія ректора КПІ !

Вітаємо! Іменна стипендія ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського присуджена нашому студентові.

За підсумками останньої сесії стали відомі імена нових стипендіатів іменної стипендії ректора НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського”. Безсумнівно, кожен з них гідний і гордий отримувати цю стипендію, проте кожен має власну історію успіху.

Іменна стипендія ректора КПІ Максим Киричко, студент 4-го курсу АЕМС-ЕП 2017

Один із стипендіатів – Максим Киричко, студент 4-го курсу ФЕА (кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу), який у цьому семестрі отримує ректорську стипендію. Останню сесію він склав тільки на “А”. Студенти групи і викладачі визнають здібності Максима, але я запитав його про особисті мотиви та цілі в навчанні і про те, як він організує свою роботу, щоб отримувати такі відмінні результати. Мені здалося, що це буде цікаво й іншим студентам. Ось що розповів Максим.

“Моя історія в КПІ почалася в липні 2013 року, коли я, будучи абітурієнтом, твердо вирішив навчатися в кращому технічному виші України. Саме тоді я й визначився зі своєю майбутньою професією, вступивши на кафедру АЕМС-ЕП. Мене завжди приваблювали електротехніка, електроніка, роботи, електромобілі тощо, саме те, що поєднує в собі кафедра, на якій я нині навчаюсь. Зараз я поступово крокую до досягнення своєї мети – отримати гарну, кваліфіковану професію, задля чого й вивчаю все нові й нові дисципліни, які не тільки підвищують професійні навички, а й розширюють мій світогляд. Загалом же, я вважаю, що кожен має ставити перед собою мету і обов’язково досягати її, адже в житті головне – знати, що і заради чого робити. Ну, а досягати гарних поточних результатів дуже просто. Треба лише планувати свою роботу і дотримуватися складеного плану, щоб максимально ефективно використовувати свій час. Якщо ти робиш якусь справу, то маєш повністю концентруватися на ній, тільки тоді можна досягти успіху. Але, що важливо, не потрібно забувати й про відпочинок. Я, наприклад, люблю різноманітні ігри: від інтелектуальних до рухливих, таких як футбол. Я вважаю це дуже важливим, адже такий відпочинок дозволяє відновитись як фізично, так і психологічно”.

Підсумовуючи, як я зрозумів із розмови з Максимом, основні елементи його успіху: правильно визначена мета, чітке планування роботи, дотримання плану, концентрація на справі, яку виконуєш, ефективне використання часу, правильний відпочинок.

Цей навчальний рік завершиться для Максима, як і для всіх студентів 4-го курсу, підготовкою та захистом бакалаврської роботи. Кафедра АЕМС-ЕП, якій, до речі, незабаром виповниться 80 років, дуже зацікавлена у таких студентах, як Максим Киричко, тому що міцний студентський потенціал – це вагома складова досягнень кафедри.

Побажаємо Максиму подальших успіхів!

В.М. Пижов, доц., куратор гр. ЕП-31

Альтернативне джерело.

Зараз Максим вчиться на 5-му курсі в магістратурі за професійним спрямуванням.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.