факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Олімпіада з безпеки життєдіяльності16

Олімпіада з безпеки життєдіяльності 2016

Олімпіада з безпеки життєдіяльності 2016 року пройшла добре. Вітаємо переможця конкурсу “XV Всеукраїнської студентської олімпіада з безпеки життєдіяльності “.

19-23 квітня в Національному університеті водного господарства і природокористування (м. Рівне) відбулася XV Всеукраїнська студентська олімпіада з безпеки життєдіяльності. В олімпіаді взяли участь 95 учасників з  39 вищих навчальних закладів зі всієї України.

Нашу кафедру на даному заході представляли студенти: Гайдаш Андрій і Киричко Максим – представники групи ЕП-31 (3 курс).

Олімпіада з безпеки життєдіяльності Киричко Максим кафедра АЕМС-ЕП

Олімпіада проводилася в шости категоріях, в залежності від типу вищих навчальних закладів, що були представлені. Команда НТУУ «КПІ» потрапила до третьої категорії – технічні ВНЗ непрофільного напряму, де змагалися з представниками НТУ «ХПІ», ЗНТУ, ПолтНТУ ім. Ю. Кондратюка, ВНТУ. Серед студентів даної категорії I місце посів студент НТУУ «КПІ» Киричко Максим з кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу (АЕМС-ЕП), ФЕА.

Олімпіада з безпеки життєдіяльності переможці та стерва

Додатково для учасників олімпіади була проведена екскурсія до Хмельницької АЕС і влаштований показ спецтехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій, обладнання аварійних машин «Рівнегазу» та «Рівнеобленерго», реанімаційного автомобіля (реанімобіля) обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, автомобілів групи піротехнічних робіт, пожежної допомоги, пересувної хіміко-радіологічної лабораторії, засобів індивідуального захисту, пристроїв для пошуку і знешкодження боєприпасів, зразків боєприпасів, вибухових пристроїв, спецодягу. Незрозуміло, чому такі “виставки спецтехніки” не проводять для всіх студентів ВНЗ – це було би корисно кожному.

Олімпіада з безпеки життєдіяльності

Більше фото можна знайти на офіційній сторінці НУВГП у Facebook.

Також Киричко Максим був відзначений стипендією ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського.

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняОсвітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва, освітній процес в жовтні 2020 року (осінній семестр 2020/2021 навчального року).
Детальніше - за посиланням.

Останні оголошення
Партнери