Присвоєння ступеня доктору технічних наук

Доктор технічних наук кафедри АЕМС-ЕП КПІ

Вітаємо Островерхова М.Я з присвоєнням наукового ступеня ” доктор технічних наук кафедри автоматизації електромеханічних систем”!

Колектив кафедри вітає доцента кафедри АЕМС-ЕП Миколу Яковича Островерхова з присвоєнням наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.09.03 “Електротехнічні комплекси та системи”.

За останні роки декілька аспірантів здобули наукові ступені кандидатів технічних наук, та деякі викладачі – ступені докторів технічних наук. Детальніше

Бажаємо успіхів в роботі та особистому житті та нових наукових звершень.

Докторська дисертація має назву “Система автоматичного керування телескопічністю рулонів при змотуванні штаби прокату” за спеціальності 05.09.03 – “Електротехнічні комплекси та системи”.

ostroverhov_diplom

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.