Для вирішення деяких задач електроприводу, таких як вибір електродвигуна або дослідження динамічних процесів в електромеханічній системі, необхідно мати модель навантаження. Для окремих промислових механізмів, наприклад, ножиць прокатних станів, створення математичної моделі навантаження викликає труднощі, пов’язані з тим, що процес різання безпосередньо пов’язаний із пластичною деформацією металу [1]. Проблема полягає у тому, що зусилля різання металу неможливо визначити аналітичним шляхом, а діаграми зусиль визначаються експериментально.

СПРОЩЕНА МОДЕЛЬ НАВАНТАЖЕННЯ ДЛЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДУ НОЖИЦЬ ПРОКАТНОГО СТАНУ Охримюк Є.Б., бакалавр, Пижов В.М., к.т.н., доц.(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.