СПРОЩЕНА МОДЕЛЬ НАВАНТАЖЕННЯ ДЛЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДУ НОЖИЦЬ ПРОКАТНОГО СТАНУ Охримюк Є.Б., бакалавр, Пижов В.М., к.т.н., доц.

СПРОЩЕНА МОДЕЛЬ НАВАНТАЖЕННЯ ДЛЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДУ НОЖИЦЬ ПРОКАТНОГО СТАНУ

Для вирішення деяких задач електроприводу, таких як вибір електродвигуна або дослідження динамічних процесів в електромеханічній системі, необхідно мати модель навантаження. Для окремих промислових механізмів, наприклад, ножиць прокатних станів, створення математичної моделі навантаження викликає труднощі, пов’язані з тим, що процес різання безпосередньо пов’язаний із пластичною деформацією металу [1]. Проблема полягає у тому, що зусилля різання металу неможливо визначити аналітичним шляхом, а діаграми зусиль визначаються експериментально.

СПРОЩЕНА МОДЕЛЬ НАВАНТАЖЕННЯ ДЛЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДА НОЖИЦЬ ПРОКАТНОГО СТАНУ Охримюк Є.Б., бакалавр, Пижов В.М., к.т.н., доц.(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.