факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

СПРОЩЕНА МОДЕЛЬ НАВАНТАЖЕННЯ ДЛЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДУ НОЖИЦЬ ПРОКАТНОГО СТАНУ Охримюк Є.Б., бакалавр, Пижов В.М., к.т.н., доц.

СПРОЩЕНА МОДЕЛЬ НАВАНТАЖЕННЯ ДЛЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДУ НОЖИЦЬ ПРОКАТНОГО СТАНУ

СПРОЩЕНА МОДЕЛЬ НАВАНТАЖЕННЯ ДЛЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДУ НОЖИЦЬ ПРОКАТНОГО СТАНУ Охримюк Є.Б., бакалавр, Пижов В.М., к.т.н., доц.

Для вирішення деяких задач електроприводу, таких як вибір електродвигуна або дослідження динамічних процесів в електромеханічній системі, необхідно мати модель навантаження. Для окремих промислових механізмів, наприклад, ножиць прокатних станів, створення математичної моделі навантаження викликає труднощі, пов’язані з тим, що процес різання безпосередньо пов’язаний із пластичною деформацією металу [1]. Проблема полягає у тому, що зусилля різання металу неможливо визначити аналітичним шляхом, а діаграми зусиль визначаються експериментально.

СПРОЩЕНА МОДЕЛЬ НАВАНТАЖЕННЯ ДЛЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДА НОЖИЦЬ ПРОКАТНОГО СТАНУ Охримюк Є.Б., бакалавр, Пижов В.М., к.т.н., доц.(pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери