Зварюванням називається технологічний процес утворення нероз’ємного з’єднання між матеріалами при їх нагріванні та/або пластичному деформуванні за рахунок встановлення міжмолекулярних і міжатомних зв’язків.
Зварювання – це один з провідних технологічних процесів обробки металів, який широко використовується в найрізноманітніших галузях промисловості.
Одним з поширених видів є газове зварювання – зварювання плавленням із застосуванням суміші кисню і горючого газу. Тепло, що виділяється при згорянні суміші кисню і горючого газу, оплавляє зварювані поверхні і присадний матеріал з утворенням зварювальної ванни – металу зварюваного шва, що перебуває у рідкому стані.

МАКЕТНИЙ ЗРАЗОК АВТОМАТИЗОВАНОЇ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОЇ СИСТЕМИ ПОДАЧІ ГАЗОВОГО ПАЛЬНИКА Булава А.В., Титаренко А.С., студенти, Красношапка Н.Д., к.т.н., доц.(pdf)

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування