Зварюванням називається технологічний процес утворення нероз’ємного з’єднання між матеріалами при їх нагріванні та/або пластичному деформуванні за рахунок встановлення міжмолекулярних і міжатомних зв’язків.
Зварювання – це один з провідних технологічних процесів обробки металів, який широко використовується в найрізноманітніших галузях промисловості.
Одним з поширених видів є газове зварювання – зварювання плавленням із застосуванням суміші кисню і горючого газу. Тепло, що виділяється при згорянні суміші кисню і горючого газу, оплавляє зварювані поверхні і присадний матеріал з утворенням зварювальної ванни – металу зварюваного шва, що перебуває у рідкому стані.

МАКЕТНИЙ ЗРАЗОК АВТОМАТИЗОВАНОЇ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОЇ СИСТЕМИ ПОДАЧІ ГАЗОВОГО ПАЛЬНИКА Булава А.В., Титаренко А.С., студенти, Красношапка Н.Д., к.т.н., доц.(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.