Зварюванням називається технологічний процес утворення нероз’ємного з’єднання між матеріалами при їх нагріванні та/або пластичному деформуванні за рахунок встановлення міжмолекулярних і міжатомних зв’язків.

Зварювання – це один з провідних технологічних процесів обробки металів, який широко використовується в найрізноманітніших галузях промисловості.

Одним з поширених видів є газове зварювання – зварювання плавленням із застосуванням суміші кисню і горючого газу. Тепло, що виділяється при згорянні суміші кисню і горючого газу, оплавляє зварювані поверхні і присадний матеріал з утворенням зварювальної ванни – металу зварюваного шва, що перебуває у рідкому стані.

МАКЕТНИЙ ЗРАЗОК АВТОМАТИЗОВАНОЇ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОЇ СИСТЕМИ ПОДАЧІ ГАЗОВОГО ПАЛЬНИКА Булава А.В., Титаренко А.С., студенти, Красношапка Н.Д., к.т.н., доц.(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.