При розробці моделей стрічкових конвеєрів в більшості випадків обмежувались розташуванням двох електроприводів в головній частині конвеєра [1]. При цьому дослідження проводили при номінальному завантаженні тягового органу. Проте, враховуючи, що стрічка конвеєра являє собою пружно-в’язку систему та навантаження її може змінюватись від 0.5 до 1.2 номінального значення, то достатньо актуальною задачею є дослідження рівня коливальних процесів при зміні навантаження тягового органу для випадку розташування електродвигунів як в головній, так і в хвостовій частинах конвеєра.

ДОСЛІДЖЕННЯ ПУСКОВИХ РЕЖИМІВ БАГАТОДВИГУННОГО ВИСОКОПРОДУКТИВНОГО СТРІЧКОВОГО КОНВЕЄРА Печеник М.В., к.т.н., доц.,Бур’ян С.О., к.т.н., доц., Грицай А.О., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.