При розробці моделей стрічкових конвеєрів в більшості випадків обмежувались розташуванням двох електроприводів в головній частині конвеєра [1]. При цьому дослідження проводили при номінальному завантаженні тягового органу. Проте, враховуючи, що стрічка конвеєра являє собою пружно-в’язку систему та навантаження її може змінюватись від 0.5 до 1.2 номінального значення, то достатньо актуальною задачею є дослідження рівня коливальних процесів при зміні навантаження тягового органу для випадку розташування електродвигунів як в головній, так і в хвостовій частинах конвеєра.

ДОСЛІДЖЕННЯ ПУСКОВИХ РЕЖИМІВ БАГАТОДВИГУННОГО ВИСОКОПРОДУКТИВНОГО СТРІЧКОВОГО КОНВЕЄРА Печеник М.В., к.т.н., доц.,Бур’ян С.О., к.т.н., доц., Грицай А.О., магістрант(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.