Система тиристорний перетворювач – двигун постійного струму (ТП-ДПС) є класичним технічним рішенням практично скрізь, де використову-ється електропривод (ЕП) постійного струму. Така популярність забезпечується завдяки простоті керування та практично лінійним механічним та регулюваль-ним характеристикам приводу. Саме тому студентам, як майбутнім спеціаліс-там в області ЕП, необхідно вивчати принципи роботи та способи керування перетворювачів постійного струму.

СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСІВ КЕРУВАННЯ У СИСТЕМІ ТИРИСТОРНИЙ ПЕРЕТВОРЮВАЧІ–ДВИГУН ПОСТІЙНОГО СТРУМУ Пєрвєєв С.В., магістрант, Ковбаса С.М., к.т.н., доцент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.