СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСІВ КЕРУВАННЯ У СИСТЕМІ ТИРИСТОРНИЙ ПЕРЕТВОРЮВАЧІ–ДВИГУН ПОСТІЙНОГО СТРУМУ Пєрвєєв С.В., магістрант, Ковбаса С.М., к.т.н., доцент

Система тиристорний перетворювач – двигун постійного струму (ТП-ДПС) є класичним технічним рішенням практично скрізь, де використову-ється електропривод (ЕП) постійного струму. Така популярність забезпечується завдяки простоті керування та практично лінійним механічним та регулюваль-ним характеристикам приводу. Саме тому студентам, як майбутнім спеціаліс-там в області ЕП, необхідно вивчати принципи роботи та способи керування перетворювачів постійного струму.

СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСІВ КЕРУВАННЯ В СИСТЕМІ ТИРИСТОРНИЙ ПЕРЕТВОРЮВАЧІ–ДВИГУН ПОСТІЙНОГО СТРУМУ Пєрвєєв С.В., магістрант, Ковбаса С.М., к.т.н., доцент(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.