Електрична енергія відіграє важливу роль у сучасному cвіті, енергоспоживання в якому збільшується з кожним днем. Для генерації електричної енергії існує широке різноманіття генераторів змінного струму [1]. В основному на електростанціях використовують синхронні генератори з електромагнітним збудженням. Тим не менш, в останні роки відбувся значний розвиток систем автономних енергогенеруючих установок, які використовуються для живлення споживачів у віддалених районах. Ця стаття присвячена саме таким системам.

ОГЛЯД СУЧАСНИХ ПЕРСПЕКТИВНИХ ВИДІВ АВТОНОМНИХ ГЕНЕРАТОРІВ ЗМІННОГО СТРУМУ Шурдукало І. І., студентка, Пушкар М. В., асистент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 54,
з них підвищену: 7 / 12.

Дні відкритих дверей

Факультет електроенерготехніки та автоматики запрошує випускників шкіл та технікумів, а також їх батьків на Дні відкритих дверей, які відбудуться 06.07.2018  та 16.07.2018.

Початок  о 1200.

Зустрічаємось у кабінеті 412, 20 корпусу. Детальніше