ОГЛЯД СУЧАСНИХ ПЕРСПЕКТИВНИХ ВИДІВ АВТОНОМНИХ ГЕНЕРАТОРІВ ЗМІННОГО СТРУМУ Шурдукало І. І., студентка, Пушкар М. В., асистент

ОГЛЯД СУЧАСНИХ ПЕРСПЕКТИВНИХ ВИДІВ АВТОНОМНИХ ГЕНЕРАТОРІВ ЗМІННОГО СТРУМУ

Електрична енергія відіграє важливу роль у сучасному cвіті, енергоспоживання в якому збільшується з кожним днем. Для генерації електричної енергії існує широке різноманіття генераторів змінного струму [1]. В основному на електростанціях використовують синхронні генератори з електромагнітним збудженням. Тим не менш, в останні роки відбувся значний розвиток систем автономних енергогенеруючих установок, які використовуються для живлення споживачів у віддалених районах. Ця стаття присвячена саме таким системам.

ОГЛЯД СУЧАСНИХ ПЕРСПЕКТИВНИХ ВИДІВ АВТОНОМНИХ ГЕ-НЕРАТОРІВ ЗМІННОГО СТРУМУ Шурдукало І. І., студентка, Пушкар М. В., асистент(pdf)