ОГЛЯД СУЧАСНИХ ПЕРСПЕКТИВНИХ ВИДІВ АВТОНОМНИХ ГЕНЕРАТОРІВ ЗМІННОГО СТРУМУ Шурдукало І. І., студентка, Пушкар М. В., асистент

ОГЛЯД СУЧАСНИХ ПЕРСПЕКТИВНИХ ВИДІВ АВТОНОМНИХ ГЕНЕРАТОРІВ ЗМІННОГО СТРУМУ

Електрична енергія відіграє важливу роль у сучасному cвіті, енергоспоживання в якому збільшується з кожним днем. Для генерації електричної енергії існує широке різноманіття генераторів змінного струму [1]. В основному на електростанціях використовують синхронні генератори з електромагнітним збудженням. Тим не менш, в останні роки відбувся значний розвиток систем автономних енергогенеруючих установок, які використовуються для живлення споживачів у віддалених районах. Ця стаття присвячена саме таким системам.

ОГЛЯД СУЧАСНИХ ПЕРСПЕКТИВНИХ ВИДІВ АВТОНОМНИХ ГЕ-НЕРАТОРІВ ЗМІННОГО СТРУМУ Шурдукало І. І., студентка, Пушкар М. В., асистент(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.