Асинхронні генератори все частіше знаходять своє застосування в невеликих автономних системах генерації електричної енергії для живлення споживачів в районах, віддалених від електричної мережі. Проблема стійкості робочих режимів автономних асинхронних генераторів із самозбудженням (АГ) є все ще не досить вивченою. Актуальним є розвиток методів дослідження стійкості самозбудження АГ та його аналіз. Математичний апарат представлений в роботах [1–3] дозволяє не тільки отримати аналітичні вирази для границь спонтанного та тригерного самозбудження, але й досліджувати стійкість процесів самозбудження АГ.

СТІЙКІСТЬ РОБОЧИХ РЕЖИМІВ АВТОНОМНОГО АСИНХРОННОГО ГЕНЕРАТОРА ПРИ РОБОТІ З ІНДУКТИВНО-РЕЗИСТИВНИМ НАВАНТАЖЕННЯМ Пушкар М.В., асистент, Мориконь О.М., студент(pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.