Асинхронні генератори все частіше знаходять своє застосування в невеликих автономних системах генерації електричної енергії для живлення споживачів в районах, віддалених від електричної мережі. Проблема стійкості робочих режимів автономних асинхронних генераторів із самозбудженням (АГ) є все ще не досить вивченою. Актуальним є розвиток методів дослідження стійкості самозбудження АГ та його аналіз. Математичний апарат представлений в роботах [1–3] дозволяє не тільки отримати аналітичні вирази для границь спонтанного та тригерного самозбудження, але й досліджувати стійкість процесів самозбудження АГ.

СТІЙКІСТЬ РОБОЧИХ РЕЖИМІВ АВТОНОМНОГО АСИНХРОННОГО ГЕНЕРАТОРА ПРИ РОБОТІ З ІНДУКТИВНО-РЕЗИСТИВНИМ НАВАНТАЖЕННЯМ Пушкар М.В., асистент, Мориконь О.М., студент(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.