Гребна електроустановка судна включає основний гребний електропривод [1] та додаткові підрулювальні пристрої, розміщені в носовій і кормовій частині корпуса судна (див. рис. 1). Її завдання полягає у компенсації збурювальних дій – вітрового навантаження, хвилювання і течії, а також у створенні керуючої дії для подолання гідродинамічного опору судна та зусиль інерції.

ДВОКАНАЛЬНА СИСТЕМА ТОЧНОГО ПОЗИЦІОНУВАННЯ СУДНА З ГРЕБНОЮ ЕЛЕКТРОУСТАНОВКОЮ Теряєв В.І., к.т.н., доц.; Трайковський О.Ю., магістрант 5 курсу(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.