Гребна електроустановка судна включає основний гребний електропривод [1] та додаткові підрулювальні пристрої, розміщені в носовій і кормовій частині корпуса судна (див. рис. 1). Її завдання полягає у компенсації збурювальних дій – вітрового навантаження, хвилювання і течії, а також у створенні керуючої дії для подолання гідродинамічного опору судна та зусиль інерції.

ДВОКАНАЛЬНА СИСТЕМА ТОЧНОГО ПОЗИЦІОНУВАННЯ СУДНА З ГРЕБНОЮ ЕЛЕКТРОУСТАНОВКОЮ Теряєв В.І., к.т.н., доц.; Трайковський О.Ю., магістрант 5 курсу(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.