Автоматизація будівель – новий напрямок розвитку техніки, який швидко розвивається. Засоби автоматизації поділяються на 2 класи: контролери що конфігуруються і вільно програмовані. На даний час світові лідери автоматизації активно розробляють пристрої для автоматизації будівель, наприклад компанія Siemens створила окремий підрозділ, який займається автоматизацією будівель Siemens Building Technologies (DESIGO™). Багато компаній (Honeywell, Johnson Controls, Siemens WAGO та інші) мають окремі спеціалізовані серії контролерів, які призначені для розв’язання завдань автоматизації будівель. Невід’ємною частиною сучасних систем є диспетчеризація, тому дослідження перспективних напрямів розвитку таких систем є актуальним.

ДИСПЕЧИРИЗАЦІЯ В СИСТЕМАХ АВТОМАТИЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬ Демченко М.С., магістрант, Король С.В., к.т.н., доцент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.