Автоматизація будівель – новий напрямок розвитку техніки, який швидко розвивається. Засоби автоматизації поділяються на 2 класи: контролери що конфігуруються і вільно програмовані. На даний час світові лідери автоматизації активно розробляють пристрої для автоматизації будівель, наприклад компанія Siemens створила окремий підрозділ, який займається автоматизацією будівель Siemens Building Technologies (DESIGO™). Багато компаній (Honeywell, Johnson Controls, Siemens WAGO та інші) мають окремі спеціалізовані серії контролерів, які призначені для розв’язання завдань автоматизації будівель. Невід’ємною частиною сучасних систем є диспетчеризація, тому дослідження перспективних напрямів розвитку таких систем є актуальним.

ДИСПЕЧИРИЗАЦІЯ В СИСТЕМАХ АВТОМАТИЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬ Демченко М.С., магістрант, Король С.В., к.т.н., доцент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.