ДИСПЕЧИРИЗАЦІЯ В СИСТЕМАХ АВТОМАТИЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬ

Автоматизація будівель – новий напрямок розвитку техніки, який швидко розвивається. Засоби автоматизації поділяються на 2 класи: контролери що конфігуруються і вільно програмовані. На даний час світові лідери автоматизації активно розробляють пристрої для автоматизації будівель, наприклад компанія Siemens створила окремий підрозділ, який займається автоматизацією будівель Siemens Building Technologies (DESIGO™). Багато компаній (Honeywell, Johnson Controls, Siemens WAGO та інші) мають окремі спеціалізовані серії контролерів, які призначені для розв’язання завдань автоматизації будівель. Невід’ємною частиною сучасних систем є диспетчеризація, тому дослідження перспективних напрямів розвитку таких систем є актуальним.

ДИСПЕЧИРИЗАЦІЯ В СИСТЕМАХ АВТОМАТИЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬ Демченко М.С., магістрант, Король С.В., к.т.н., доцент(pdf)

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес здійснюватиметься в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення