У всьому світі ведуться активні дослідження нових типів електричних машин, в яких визначальне значення має надійність та технологічність. Серед них визначальне місце займають вентильно-індукторні двигуни (ВІД). Перспективи цього напряму досліджень пов’язані з істотним спрощенням конструкції машини та її вартості.

ТЯГОВИЙ ЕЛЕКТРОПРИВОД НА ОСНОВІ ВЕНТИЛЬНО-ІНДУКТОРНОГО ДВИГУНА Костомаха В.Г., магістрант, Островерхов М.Я, д.т.н., проф.(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.