ТЯГОВИЙ ЕЛЕКТРОПРИВОД НА ОСНОВІ ВЕНТИЛЬНО ІНДУКТОРНОГО ДВИГУНА

ТЯГОВИЙ ЕЛЕКТРОПРИВОД НА ОСНОВІ ВЕНТИЛЬНО ІНДУКТОРНОГО ДВИГУНА Костомаха В.Г., магістрант, Островерхов М.Я, д.т.н., проф.

У всьому світі ведуться активні дослідження нових типів електричних машин, в яких визначальне значення має надійність та технологічність. Серед них визначальне місце займають вентильно-індукторні двигуни (ВІД). Перспективи цього напряму досліджень пов’язані з істотним спрощенням конструкції машини та її вартості.

Мета роботи. Метою роботи є покращення показників тягового електропривода шляхом застосування векторно-керованого ВІД з незалежним збудженням.

ТЯГОВИЙ ЕЛЕКТРОПРИВОД НА ОСНОВІ ВЕНТИЛЬНО-ІНДУКТОРНОГО ДВИГУНА Костомаха В.Г., магістрант, Островерхов М.Я, д.т.н., проф. ( pdf )

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.