Процеси теплообміну є значною складовою більшості технологічних процесів і комплексів. Такі процеси широко використовуються практично у всіх галузях промисловості. Тому регулювання температури є однією з ключових задач, що постають в автоматизованих системах керування процесами теплообміну.
Автоматизація технологічних процесів є одним з основних напрямків підвищення ефективності виробництва. В наш час найпоширенішими є системи автоматизації з використанням програмованих логічних контролерів (ПЛК). Тому розробка, налаштування та дослідження таких систем автоматизації є важливим вмінням для кваліфікованого фахівця.

РЕГУЛЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ ТВЕРДОГО ТІЛА. ЧАСТИНА 1 – МОДЕЛЬ ЛАБОРАТОРНОЇ УСТАНОВКИ НА ОСНОВІ ПРОГРАМОВАНОГО ЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЕРА Сівак О.Ю., магістрант, Бойко В.М., студент, Король С.В., к.т.н., доц.(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.