Процеси теплообміну є значною складовою більшості технологічних процесів і комплексів. Такі процеси широко використовуються практично у всіх галузях промисловості. Тому регулювання температури є однією з ключових задач, що постають в автоматизованих системах керування процесами теплообміну.

Автоматизація технологічних процесів є одним з основних напрямків підвищення ефективності виробництва. В наш час найпоширенішими є системи автоматизації з використанням програмованих логічних контролерів (ПЛК). Тому розробка, налаштування та дослідження таких систем автоматизації є важливим вмінням для кваліфікованого фахівця.

РЕГУЛЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ ТВЕРДОГО ТІЛА. ЧАСТИНА 1 – МОДЕЛЬ ЛАБОРАТОРНОЇ УСТАНОВКИ НА ОСНОВІ ПРОГРАМОВАНОГО ЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЕРА Сівак О.Ю., магістрант, Бойко В.М., студент, Король С.В., к.т.н., доц.(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.