Усталені режими роботи в системах автоматичного регулювання (САР) охоплюють як статичні режими, так і усталені динамічні режими, що виникають в разі прикладання до системи зовнішніх дій, які змінюються за типовими законами.

Згідно з навчальною програмою дисципліни “теорія автоматичного керування”, студенти мають знати як визначити та від чого залежить статизм системи, що таке добротність системи за швидкістю та за прискоренням, як забезпечити відсутність помилки в САР при відпрацюванні нею лінійного чи квадратично-змінюваного завдання тощо. Поза сумнівом, добре вивчення властивостей САР в усталених режимах роботи є необхідним для успішного засвоєння матеріалу дисципліни.

ПОБУДОВА ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ УСТАЛЕНИХ РЕЖИМІВ СИСТЕМ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ Приймак Б.І., к.т.н., доц., Сидоренко С.А., Дядечко С.М., магістранти(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

100 років ФЕА !

В 2018 році нашому факультетові виконалося 100 років. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою.