Усталені режими роботи в системах автоматичного регулювання (САР) охоплюють як статичні режими, так і усталені динамічні режими, що виникають в разі прикладання до системи зовнішніх дій, які змінюються за типовими законами. Згідно з навчальною програмою дисципліни “теорія автоматичного керування”, студенти мають знати як визначити та від чого залежить статизм системи, що таке добротність системи за швидкістю та за прискоренням, як забезпечити відсутність помилки в САР при відпрацюванні нею лінійного чи квадратично-змінюваного завдання тощо. Поза сумнівом, добре вивчення властивостей САР в усталених режимах роботи є необхідним для успішного засвоєння матеріалу дисципліни.

ПОБУДОВА ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ УСТАЛЕНИХ РЕЖИМІВ СИСТЕМ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ Приймак Б.І., к.т.н., доц., Сидоренко С.А., Дядечко С.М., магістранти(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.