Усталені режими роботи в системах автоматичного регулювання (САР) охоплюють як статичні режими, так і усталені динамічні режими, що виникають в разі прикладання до системи зовнішніх дій, які змінюються за типовими законами. Згідно з навчальною програмою дисципліни “теорія автоматичного керування”, студенти мають знати як визначити та від чого залежить статизм системи, що таке добротність системи за швидкістю та за прискоренням, як забезпечити відсутність помилки в САР при відпрацюванні нею лінійного чи квадратично-змінюваного завдання тощо. Поза сумнівом, добре вивчення властивостей САР в усталених режимах роботи є необхідним для успішного засвоєння матеріалу дисципліни.

ПОБУДОВА ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ УСТАЛЕНИХ РЕЖИМІВ СИСТЕМ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ Приймак Б.І., к.т.н., доц., Сидоренко С.А., Дядечко С.М., магістранти(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.