Усталені режими роботи в системах автоматичного регулювання (САР) охоплюють як статичні режими, так і усталені динамічні режими, що виникають в разі прикладання до системи зовнішніх дій, які змінюються за типовими законами.

Згідно з навчальною програмою дисципліни “теорія автоматичного керування”, студенти мають знати як визначити та від чого залежить статизм системи, що таке добротність системи за швидкістю та за прискоренням, як забезпечити відсутність помилки в САР при відпрацюванні нею лінійного чи квадратично-змінюваного завдання тощо. Поза сумнівом, добре вивчення властивостей САР в усталених режимах роботи є необхідним для успішного засвоєння матеріалу дисципліни.

ПОБУДОВА ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ УСТАЛЕНИХ РЕЖИМІВ СИСТЕМ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ Приймак Б.І., к.т.н., доц., Сидоренко С.А., Дядечко С.М., магістранти(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.