Усталені режими роботи в системах автоматичного регулювання (САР) охоплюють як статичні режими, так і усталені динамічні режими, що виникають в разі прикладання до системи зовнішніх дій, які змінюються за типовими законами.

Згідно з навчальною програмою дисципліни “теорія автоматичного керування”, студенти мають знати як визначити та від чого залежить статизм системи, що таке добротність системи за швидкістю та за прискоренням, як забезпечити відсутність помилки в САР при відпрацюванні нею лінійного чи квадратично-змінюваного завдання тощо. Поза сумнівом, добре вивчення властивостей САР в усталених режимах роботи є необхідним для успішного засвоєння матеріалу дисципліни.

ПОБУДОВА ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ УСТАЛЕНИХ РЕЖИМІВ СИСТЕМ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ Приймак Б.І., к.т.н., доц., Сидоренко С.А., Дядечко С.М., магістранти(pdf)