В наш час найпоширенішими є системи автоматизації з використанням програмованих логічних контролерів (ПЛК). Такі системи знаходять застосування практично у всіх сферах діяльності і мають широкий спектр переваг над релейно-контактними системами. Майже всі системи автоматизації з ПЛК включають модулі обробки та регулювання аналогових сигналів. Тому налаштування та дослідження систем автоматизації з обробкою аналогових сигналів є важливим вмінням для кваліфікованого фахівця.

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ З АНАЛОГОВИМИ СИГНАЛАМИ Король С.В., к.т.н., ст. викладач; Сівак О.Ю., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.