В наш час найпоширенішими є системи автоматизації з використанням програмованих логічних контролерів (ПЛК). Такі системи знаходять застосування практично у всіх сферах діяльності і мають широкий спектр переваг над релейно-контактними системами. Майже всі системи автоматизації з ПЛК включають модулі обробки та регулювання аналогових сигналів. Тому налаштування та дослідження систем автоматизації з обробкою аналогових сигналів є важливим вмінням для кваліфікованого фахівця.

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ З АНАЛОГОВИМИ СИГНАЛАМИ Король С.В., к.т.н., ст. викладач; Сівак О.Ю., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.