ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ З АНАЛОГОВИМИ СИГНАЛАМИ Король С.В., к.т.н., ст. викладач; Сівак О.Ю., магістрант

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ З АНАЛОГОВИМИ СИГНАЛАМИ

В наш час найпоширенішими є системи автоматизації з використанням програмованих логічних контролерів (ПЛК). Такі системи знаходять застосування практично у всіх сферах діяльності і мають широкий спектр переваг над релейно-контактними системами. Майже всі системи автоматизації з ПЛК включають модулі обробки та регулювання аналогових сигналів. Тому налаштування та дослідження систем автоматизації з обробкою аналогових сигналів є важливим вмінням для кваліфікованого фахівця.

ЛАБОРАТОРНИЙ СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМ АВТО-МАТИЗАЦІЇ З АНАЛОГОВИМИ СИГНАЛАМИ Король С.В., к.т.н., ст. викладач; Сівак О.Ю., магістрант (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.