Сучасний стан розвитку систем автоматизації характеризується широким впровадженням різноманітних мікропроцесорних засобів автоматизації: інтелектуальних датчиків, пристроїв керування, засобів відображення інформації та ін. Особливе місце в цьому переліку займають програмовані логічні контролери які крім простих логічних операцій здатні виконувати цифрову обробку сигналів, регулювання, функції операторського управління та керування виконавчими пристроями. Одним з найпоширеніших пристроїв, які здійснюють вплив на технологічний процес, є електромеханічні перетворювачі з контакторними схемами керування, що все частіше замінюються на схеми плавного пуску електродвигунів.

СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОГРАМ АВТОМАТИЗОВАНОГО КЕРУВАННЯ ПРИСТРОЄМ ПЛАВНОГО ПУСКУ НА БАЗІ ПРОГРАМОВАНОГО ЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЕРА Тітов О.О., магістрант; Король С.В., викладач, к.т.н.; Діравка В.В., студент(pdf)

Навчальний рік 2015/2016

Відмінники: 13
Хорошистів: 131
Відраховано: 2
Всього навчається: 198

EN працевлаштування

До уваги випускників минулих років і спеціалістів 6-го курсу

Всі хто не має місця роботи по спеціальності, яке Вас повністю задовольняє, напишіть на пошту  epa_at_kpi.ua або телефонуйте о94 9249782, є цікаві вакансії.

EN працевлаштування