Сучасний стан розвитку систем автоматизації характеризується широким впровадженням різноманітних мікропроцесорних засобів автоматизації: інтелектуальних датчиків, пристроїв керування, засобів відображення інформації та ін. Особливе місце в цьому переліку займають програмовані логічні контролери які крім простих логічних операцій здатні виконувати цифрову обробку сигналів, регулювання, функції операторського управління та керування виконавчими пристроями. Одним з найпоширеніших пристроїв, які здійснюють вплив на технологічний процес, є електромеханічні перетворювачі з контакторними схемами керування, що все частіше замінюються на схеми плавного пуску електродвигунів.

СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОГРАМ АВТОМАТИЗОВАНОГО КЕРУВАННЯ ПРИСТРОЄМ ПЛАВНОГО ПУСКУ НА БАЗІ ПРОГРАМОВАНОГО ЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЕРА Тітов О.О., магістрант; Король С.В., викладач, к.т.н.; Діравка В.В., студент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.