Сучасний стан розвитку систем автоматизації характеризується широким впровадженням різноманітних мікропроцесорних засобів автоматизації: інтелектуальних датчиків, пристроїв керування, засобів відображення інформації та ін. Особливе місце в цьому переліку займають програмовані логічні контролери які крім простих логічних операцій здатні виконувати цифрову обробку сигналів, регулювання, функції операторського управління та керування виконавчими пристроями. Одним з найпоширеніших пристроїв, які здійснюють вплив на технологічний процес, є електромеханічні перетворювачі з контакторними схемами керування, що все частіше замінюються на схеми плавного пуску електродвигунів.

СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОГРАМ АВТОМАТИЗОВАНОГО КЕРУВАННЯ ПРИСТРОЄМ ПЛАВНОГО ПУСКУ НА БАЗІ ПРОГРАМОВАНОГО ЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЕРА Тітов О.О., магістрант; Король С.В., викладач, к.т.н.; Діравка В.В., студент (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.