Підйомні установки шахт – найбільш складні і відповідальні об’єкти в загальному технологічному ланцюзі транспортування корисних копалин із забою на поверхню. Складність їх обумовлена тим, що електрична схема підйомної машини повинна виконувати безліч контрольних і захисних функцій і забезпечувати автоматичне управління могутнім приводом постійного або змінного струму, змінною по рівню навантаженню для підтримки з великою точністю заданої швидкості підйомної посудини або кабіни на всіх ділянках руху. Крім того, складність структури систем автоматичного управління підйомними установками залежить від технологічних схем підйому. Найбільше число автоматизованих підйомних установок має як підйомної посудини скіпи так і кліті.

РЕГУЛЮВАННЯ ШВИДКОСТІ ДВИГУНА ШАХТНОЇ ПІДЙОМНОЇ УСТАНОВКИ ЗА ДОПОМОГОЮ МІКРОПРОЦЕСОРНОЇ ТЕХНІКИ Попович М.Г., професор, Клименко Є.О., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.