Новітні безколекторні двигуни постійного струму забезпечують високі техніко-економічні характеристики. Серед основних переваг такі: відсутність обертових контактів та перемикаючих контактів взагалі; мають високий ККД – 80-95 % та великий ресурс механічної частини; можуть працювати з великими імпульсними навантаженнями.

ЛОГІЧНИЙ СИНТЕЗ ЗАКОНУ КЕРУВАННЯ ІНВЕРТОРОМ БЕЗКОЛЕКТОРНОГО ДВИГУНА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ Попович М.Г., професор, Гайдамака О.Г., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.