ЛОГІЧНИЙ СИНТЕЗ ЗАКОНУ КЕРУВАННЯ ІНВЕРТОРОМ БЕЗКОЛЕКТОРНОГО ДВИГУНА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ Попович М.Г., професор, Гайдамака О.Г., магістрант

Новітні безколекторні двигуни постійного струму забезпечують високі техніко-економічні характеристики. Серед основних переваг такі: відсутність обертових контактів та перемикаючих контактів взагалі; мають високий ККД – 80-95 % та великий ресурс механічної частини; можуть працювати з великими імпульсними навантаженнями.

Актуальність теми обґрунтовується тим, що формалізований підхід до синтезу закону керування інвертором безколекторного двигуна на основі карт Карно дозволяє зменшити необхідний об’єм пам’яті контролера.

ЛОГІЧНИЙ СИНТЕЗ ЗАКОНУ КЕРУВАННЯ ІНВЕРТОРОМ БЕЗ-КОЛЕКТОРНОГО ДВИГУНА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ Попович М.Г., професор, Гайдамака О.Г., магістрант (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.