АСУ ТП ОЧИЩЕННЯ ВОДИ Островерхов М.Я., к.т.н., доц.; Бронцевич Р.С., магістрант

В Україні склалось складне водно-екологічне становище, викликане надмірним антропогенним навантаженням на ландшафтні структури водозбірних територій більшості річок. Існує необхідність розв’язання комплексної проблеми екологічного оздоровлення басейнів річок, очищення стічних вод промислових підприємств, постачання питної води високої якості для населення. На сьогодні практично всі водойми за забрудненням наблизились до III класу (забруднені), а стан очисних споруд, технології водопідготовки фактично не змінились.

АСУ ТП ОЧИЩЕННЯ ВОДИ Островерхов М.Я., к.т.н., доц.; Бронцевич Р.С., магістрант(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.