АСУ ТП ОЧИЩЕННЯ ВОДИ Островерхов М.Я., к.т.н., доц.; Бронцевич Р.С., магістрант

АСУ ТП ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

АСУ ТП ОЧИЩЕННЯ ВОДИ Островерхов М.Я., к.т.н., доц.; Бронцевич Р.С., магістрант

В Україні склалось складне водно-екологічне становище, викликане надмірним антропогенним навантаженням на ландшафтні структури водозбірних територій більшості річок. Існує необхідність розв’язання комплексної проблеми екологічного оздоровлення басейнів річок, очищення стічних вод промислових підприємств, постачання питної води високої якості для населення. На сьогодні практично всі водойми за забрудненням наблизились до III класу (забруднені), а стан очисних споруд, технології водопідготовки фактично не змінились.

АСУТП ОЧИЩЕННЯ ВОДИ Островерхов М.Я., к.т.н., доц.; Бронцевич Р.С., магістрант(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.