СИНТЕЗ РЕГУЛЯТОРА НАПОРУ НАСОСУ ВОДОПОСТАЧАННЯ

Метою даної роботи є синтез регулятора напору системи стабілізації напору в диктуючій точці водогону. Такі системи находять широке застосування на практиці з метою енергозбереження. Проте, питання правильності вибору типу та параметрів регулятора залишається все ще недостатньо вивченим.

Математична модель насосу має вигляд, де m – маса води в трубопроводі; - густина води; Q – витрати; S- площа поперечного перерізу труби; H- напір; Hге – висота підйому води в трубопроводі; a – гідравлічний опір мережі; ф a – гідравлічний опір насосу; n i – коефіцієнт передачі; д – швидкість двигуна; н – номінальна швидкість насосу; Нон – напір при нульових витратах; g- прискорення вільного падіння. Після математичних перетворень отримуємо рівняння динаміки напору насосу.

СИНТЕЗ РЕГУЛЯТОРА НАПОРУ НАСОСУ ВОДОПОСТАЧАННЯ Румик В.А., студентка, Кіселичник О.І., к.т.н., доцент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

100 років ФЕА !

В 2018 році нашому факультетові виконалося 100 років. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою.